Wnętrza

Funkcjonalne przestrzenie biurowe

Plac Bankowy 1 zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających najemcach, poszukujących prestiżowej lokalizacji dla swojej firmy. To jednocześnie kameralna kamienica z bogatą historią i nowoczesna przestrzeń biurowa o powierzchni 4000 m2 z dwupoziomowym parkingiem podziemnym.

Elastyczność i funkcjonalność – dowolna aranżacja powierzchni biurowej według indywidualnych oczekiwań najemców. Przestrzeń otwartą można łatwo zmienić w układ gabinetowy – i odwrotnie.

Klimatyzowane pomieszczenia, otwierane okna, doskonałe doświetlenie oraz okablowanie strukturalne zapewniają komfort i efektywność pracy.

Wnętrza

Zespół

Katarzyna Mazur
recepcjonistka
Anna Olszewska
zarządca nieruchomości
Robert Cieślak
pracownik ochrony

Naprawdę dobra
atmosfera

Dostawa
dań z restauracji
do biura

Concierge
w recepcji

Catering

Kompetentna
i życzliwa
ochrona

Kompleksowy
i uczynny
serwis

Wnętrza

Lokale usługowe

Plac Bankowy 1 to również ekskluzywna przestrzeń usługowa. Luksusowe butiki, salony fryzjerskie – damski i męski, a także legendarna restauracja Der Elefant.

Wnętrza

Wnętrza z charakterem

Przestrzenie wspólne budynku wyróżniają się swoim kameralnym stylem i starannie wykonanymi detalami. Na szczególną uwagę zasługuje klatka schodowa z lat 40' XX wieku z licznymi oryginalnymi zdobieniami. W obiekcie pozostawiono także ściany z surowej cegły, które zostały odpowiednio odnowione i zabezpieczone.

Subtelna kolorystyka i precyzyjnie dobrane materiały wykończeniowe wszystkich wnętrz doskonale współgrają z zabytkowym charakterem budynku.

Klatki schodowe, hole windowe oraz parapety zostały ozdobione jasnym marmurem Morawica oraz czarnym granitem. W wielu miejscach pojawiają się ponadto drewniane okładziny, detale z drewna dębowego i sztukaterie gipsowe.

Restauracja Der
Elefant

Wnętrza

Między Nowym Jorkiem a Tel Awiwem

Wielopoziomowa restauracja, prowadzona przez rodzinę Jarczyńskich od 1990 roku, rozmachem i atmosferą przypomina Nowy Jork. Doskonałe menu opiera się na świeżych, lokalnych składnikach, inspiracjach z kulinarnych podróży jej twórców oraz na najwyższej jakości mięsie.